PLD Linux Forum Strona Główna PLD Linux Forum
Oficjalne forum dystrybucji PLD Linux

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czarno-białe filmy na youtube
Autor Wiadomość
daab
[Usunięty]

Wysłany: 9 Marzec 2011, 20:47   czarno-białe filmy na youtube

Witam
Od paru dni mam dziwny problem. Filmy na youtube wyswietlaja się tylko na "czrno-bialo". To jest najprawdopodobniej spowodowane jakimis zmianami po stronie youtube bo wczesniej wszystko było ok, a ja w swoim systemie nic nie zmienialem. Czy brakuje mi jakiegoś kodeka czy co?
Mam Titanium i paczki z dystrybucji.

svl 
paweld

Wysłany: 10 Marzec 2011, 08:06   

Cytat:
rpm -q opera adobe-flash
opera-11.01-2.i686
adobe-flash-10.2.152.27-1wla.i686

Na takim zestawie działa, nie aktualizowałeś niczego ostatnio?

daab
[Usunięty]

Wysłany: 10 Marzec 2011, 09:38   

U mnie jest adobe-flash-10.2.151.49-1wla.i686 i na każdej przeglądarce wszystkie filmy z youtube sa czarno-biale. Jak zaktualizowalem flasha do najnowszej wersji z Th, sytuacja sie nie zmienila, wiec wrociłem z flashem do wersji dystrybucyjnej (Titanium)

Sytuacja jest dosyć dziwna, bo gdy odtwarzam film z youtube, ktory jest umieszczony na jakiejs innej stronie to wszystko jest ok. Tylko gdy odtwarzam bezpośrednio ze strony youtube - filmy sa czarno-biale :???:

svl 
paweld

Wysłany: 10 Marzec 2011, 12:27   

jedyne co mi przychodzi to glowy do sprawdź na innym użytkowniku

daab
[Usunięty]

Wysłany: 10 Marzec 2011, 13:57   

Na innym uzytkowniku jest tak samo

stachsp 

Wysłany: 10 Marzec 2011, 21:43   

daab napisał/a:
U mnie jest adobe-flash-10.2.151.49-1wla.i686 i na każdej przeglądarce wszystkie filmy z youtube sa czarno-biale. Jak zaktualizowalem flasha do najnowszej wersji z Th, sytuacja sie nie zmienila, wiec wrociłem z flashem do wersji dystrybucyjnej (Titanium)

Sytuacja jest dosyć dziwna, bo gdy odtwarzam film z youtube, ktory jest umieszczony na jakiejs innej stronie to wszystko jest ok. Tylko gdy odtwarzam bezpośrednio ze strony youtube - filmy sa czarno-biale :???:

Miałem coś podobnego,wkopiowałem ręcznie do katalogou /usr/lib/browser-plugins i /usr/lib/opera/plugins wtyczke wersji 10.1 r102 i czkawka ustąpiła.plik długosci: 11678K. (Plik tar.gz)ze strony adobe.

daab
[Usunięty]

Wysłany: 10 Marzec 2011, 22:38   

Na stronie adobe dostepna jest wersja 10.2.152.27 ale po zainstalowaniu jej nic sie nie zmienia. Wydaje mi sie, że problem leży gdzies indziej, bo kilka dni temu wszystko dzialało ok, aż nagle filmy zrobiły sie czarno-białe, mimo tego że nie dokonywalem żadnych zmian w systemie.

stachsp 

Wysłany: 11 Marzec 2011, 12:53   

daab napisał/a:
Na stronie adobe dostepna jest wersja 10.2.152.27 ale po zainstalowaniu jej nic sie nie zmienia. Wydaje mi sie, że problem leży gdzies indziej, bo kilka dni temu wszystko dzialało ok, aż nagle filmy zrobiły sie czarno-białe, mimo tego że nie dokonywalem żadnych zmian w systemie.

Jak już nic nie wyświetla wrócić do wersji 9 lub wykasować katalog ./opera
tak ja robiłem.
Wyczyscic cache przeglądarki.

daab
[Usunięty]

Wysłany: 11 Marzec 2011, 20:45   

Jak juz napisalem, na 10-tce u mnie było ok. Nie robilem zadnych zmian, a jednak straciłem kolory na youtube. Opery nie uzywam. Po wykasowaniu cache-u mojej przegladarki sytuacja jest bez zmian. Na operze mam to samo bo sprawdzilem.

daab
[Usunięty]

Wysłany: 20 Marzec 2011, 13:29   

"Samo sie naprawiło". Prawdopodobnie YouTube cos miesza.

Odpowiedz do tematu